Apple planuoja suteikti naudotojams lengva buda pereiti prie Android
„Apple“ planuoja suteikti naudotojams lengvą būdą pereiti prie „Android“
Kadangi „Apple“ ir toliau vykdo pokyčius, pranešama, kad bendrovė planuoja iki 2025 m. įdiegti „patogų“ būdą naudotojams pereiti prie „Android“.
Gera žinia „Android“ naudotojams
Pasak „The Verge“, „Apple“ paskelbė naują atitikties dokumentą, kuriame išsamiai aprašyti įvairūs būdai, kaip ji laikysis ES Skaitmeninių rinkų įstatymo (DMA) taisyklių. Dalyje šio dokumento pabrėžiama, kad „Apple“ siūlo naujus patogius sprendimus „iPhone“ savininkams pereiti prie „Android“ telefono.
Bendrovė savo dokumente teigia, kad šis sprendimas padės „mobiliųjų operacinių sistemų teikėjams kurti patogesnius sprendimus, kaip perkelti duomenis iš „iPhone“ į ne „Apple“ telefoną”.
Teigiama, kad tai bus įvilkta į naujus „Apple“ duomenų perkėlimo pasiūlymus. Dar svarbiau tai, kad bendrovė teigia, jog jos naujasis sprendimas turėtų būti prieinamas „iPhone“ telefonuose 2025 m. rudenį.
„Apple“ tikisi, kad jos būsimi sprendimai gali „remtis“ jau egzistuojančiais metodais, kuriuos vartotojai gali naudoti „iPhone“. Kaip pažymi leidinys, „Google“ jau paskelbė „Apple“ „App Store“ programėlę „Switch to Android“, kuri leidžia vartotojams perkelti savo nuotraukas, kontaktus ir kt. į „Android“ įrenginį.
Verta paminėti, kad vartotojams nebus perkeltos jų tekstinės žinutės ar mokamos programėlės. Panašiai, kaip ir alternatyvų „Google“ pateiktą metodą, visus savo duomenis galite perkelti per kabelį.
Dar nežinoma, ar sprendimas bus prieinamas ir ES vartotojams
Kol kas neaišku, ar „Apple“ pasiūlys šį patogų sprendimą „iPhone“ savininkams JAV, ar tik ES gyventojams.
Europos Sąjungos DMA „Apple“ ir keletas kitų „didžiųjų technologijų“ bendrovių buvo įvardytos kaip „sargai“. Gairių tikslas – skatinti sveiką šių didelių bendrovių konkurenciją, kuri būtų naudinga naudotojui. Atsižvelgiant į tai, vienas iš „Apple“ produktų aspektų buvo tai, ar jos „iMessage“ turėtų patekti tarp „pagrindinių paslaugų“.
Tai būtų privertę „Apple“ į „iMessage“ perkelti RCS standartą, kad būtų užtikrinta geresnė sąveika su „Android“. Tačiau ES nusprendė nepritarti šiai idėjai. ES sprendimu tai nebėra „privaloma“, tačiau „Apple“ dar lapkritį paskelbė, kad RCS bus perkelta į „iMessage“ – nors žali burbuliukai liks.
Kaip vertinate šį straipsnį?
Prenumeruokite mūsų „YouTube“ kanalą ir mėgaukitės įdomiais vaizdo reportažais apie mokslą ir technologijas.
Trumpai, aiškiai ir be triukšmo – gaukite svarbiausias technologijų ir mokslo naujienas pirmieji.
DIENOS SKAITOMIAUSI
Kaip sužinoti, kokius duomenis apie jus kaupia „Meta“?
2Ląsteles „atjauninanti“ terapija pirmą kartą pritaikyta žmogui: prasidėjo istorinis eksperimentas
3„Meta“ ruošia pokyčius soc. tinkluose: štai kam bus naudojami jūsų duomenys
44 iš 5 šunų turi dominuojančią leteną: štai ką tai gali pasakyti apie jūsų augintinį
5Ar LED apšvietimas veikia mūsų ląsteles? Naujas tyrimas pateikė netikėtų užuominų
NAUJAUSI
Taip pat skaitykite
Atrinkome panašius straipsnius, kurie gali jums patikti.